کارشناسی دیاگ

کارشناسی دیاگ

کارشناسی دیاگ

در حالت کلی به عیب یابی خودرو از طریق کامپیوتر و سیستم های دیاگ، دیاگ خودرو گفته می شود. در واقع شما می خواهید با استفاده از دیاگ خودرو خود را عیب یابی کنید و متوجه شوید خودرو شما چه ایراداتی دارد.

در کارشناسی دیاگ خودرو که به منظور پیدا کردن ایراد ها و عیب های خودرو انجام می شود، دستگاه دیاگ از طریق یک کابل مخصوص به خودرو مورد نظر وصل می شود. از طریق کابل زمانی که دستگاه دیاگ را به خودرو وصل کردیم کد هایی به کامپیوتر و لپ تاپ ارسال می شود. کارشناس مربوطه که مهارت بالایی دارد  بعد از دیدن کدها و خطاها به راحتی می تواند تشخیص دهد خودرو چه عیب هایی دارد.

زمانی که کارشناسی دیاگ خودرو صورت می گیرد شما می توانید متوجه شوید خودرو چه ایراداتی دارد. در دیاگ خودرو ممکن است مشکلات زیر معلوم شود :

1) مشکلات برقی خودرو

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث کارشناسی دیاگ خودرو می شود شناسایی مشکلات برقی خودرو می باشد. با یک بررسی ساده شما نمی توانید مشکلات برقی خودرو را مشخص کنید. برای پیدا شدن مشکلات برقی خودرو باید از کارشناسی دیاگ خودرو استفاده کنید.

2) مشکلات موتور

گاهی اوقات ممکن است برای مشخص شدن مشکلات موتور از دیاگ استفاده شود. زمانی که از دیاگ استفاده می شود پارامتر هایی که باعث اختلال در کار موتور می شود مشخص خواهد شد.

3) سنسور های خودرو

یکی از مهم ترین بخش های هر خودرویی سنسور های آن خودرو می باشد. یکی از دلایل استفاده از کارشناسی دیاگ خودرو مربوط به مشکلات سنسور های خودرو می باشد

 

کلیک کنید تا به صفحه رای بدهید
متوسط رای
logo-samandehi

کلیدواژه خود را وارد کنید