قوانین و مقررات

نشانی وبسایت ما : https://shaci.ir

قوانین و مقررات:

شاسی یک مجموعه خدمات آنلاین خودرو بوده و مشتری با مراجعه به وبسایت و یا اپلیکیشن شاسی اقدام به ثبت درخواست خدمات نموده و پس از ثبت نام در سایت و دریافت نام کاربری خود اقدام به خرید خدمات می نماید. دو نوع خدمات از این طریق قابل انجام است:

    1. خدمات کارشناسی: که شامل کارشناسی خودرو به لحاظ فنی، بدنه، آپشن و دیاگ میشود. در زمینه کارشناسی فقط در همان لحظه که خودرو در معرض دید و بررسی کارشناسان است، ملاک بوده و در غیر این صورت اعتراض قابل پذیرش نخواهد بود. مرجع حل و فصل اختلافات احتمالی جمع نظرات 3 نفر کارشناس خواهد بود و هیچ گونه اعتراضی از این بابت پذیرفته نخواهد شد.
    2. خدمات فنی: با توجه به گستردگی خدمات فنی و تعمیرگاهی براورد هزینه خدمات فنی و تعمیرگاهی باید پس از انجام بررسی های دقیق و حتی انجام کار تا پایان مشخص شود لذا نمیتوان مبلغ ثابتی را از این بابت در سایت قرار داد بدیهی است که قبل از انجام امور تعمیراتی برآورد تقریبی اولیه صورت پذیرفته و به اطلاع مالک رسانیده خواهد شد و پس از کسب موافقت ایشان خدمات انجام خواهد پذیرفت.

بدیهی است که هرگونه دریافت خدمات باید بصورت آنلاین انجام شده و تمامی پرداختها فقط از طریق درگاه اینترنتی و یا کارتخوان مجموعه شاسی و یا مراجعه حضوری جهت تسویه حساب نهایی انجام شود و مشتری به هیچ عنوان پرداختی به مجموعه کارشناسی و یا تعمیرگاهی نخواهد داشت.

logo-samandehi

کلیدواژه خود را وارد کنید